Maj 19 2024 05:28:01
2016.11.24 – Jak to "Misie" pasowania dostąpiły

Ach te panie, całkiem spóźnione! A my tu program zaczynamy! Uff, zdążyły! Bo dziś w naszym przedszkolu kolejny odcinek MAŁYCH GIGANTÓW kręcimy. Nad występami czuwa szanowne jury. No i zaczynamy! Każda drużyna przygotowała hasło reklamowe. Jako pierwsi prezentują się "Wymiatacze" w utworze „Kolorowe listki”. Następnie "Figielki" występują z kolorowa piłką. Drużyna "Chmurzastych" tańczy z parasolkami do muzyki z filmu „Deszczowa piosenka”. Jeszcze parę całusów i na scenę wychodzą "Mgiełki" – czarowne dziewczynki w przepięknym układzie muzyczno-ruchowym z szarfami. Cóż za emocje towarzyszą wszystkim na widowni. Oj! Jury ma spory problem z wyłonieniem zwycięzców. Mamy werdykt – Wszystkie drużyny były wspaniałe – ogłasza przewodnicząca komicji, pani dyrektor Grażyna Veselý. Dużym ołówkiem pasuje dzieci na "Misiaki-Przedszkolaki" i gratuluje im odwagi. Ależ jest miło!