Maj 19 2024 01:51:31
2016.11.10 – Skąd się wzięła nazwa naszego miasta i dlaczego warto czytać książki – wizyta "Nutek" i "Zuchów" w bibliotece

Wizyta w bibliotece była bardzo pouczająca. Dzieci poznały historię swojego miasta oraz dowiedziały się skąd się wzięła jego nazwa - Kluczbork. Na przedszkolakach ogromne wrażenie zrobiła ilość książek na półkach oraz fakt, jak wiele można się z nich dowiedzieć na różne tematy. Pani Asia wytłumaczyła, że każdy może zostać stałym bywalcem biblioteki, wystarczy tylko poprosić rodziców i przyjść założyć kartę. Na razie to rodzice będą przewodnikiem po magicznym świecie książek, ale już za chwilę "Nutki" i "Zuchy" same będą odkrywać cudowny, czarodziejski świat czytając samodzielnie.