Maj 18 2024 15:26:02
2016.12.05 - "Tajemniczy świat bajek" - czyli spotkanie "Biedronek" i "Motylków" z uczniami PSP nr 1 w Kluczborku

"Baśnie, bajki, bajeczki, opowieści i książeczki..." to słowa, z którymi nieodłącznie wiąże się tajemniczy świat niezwykłych postaci - bohaterów tych utworów. Nasze przedszkolaki stale poznają nowe opowieści, a kontakt ze światem książek jest nieodłączną częścią ich dnia codziennego. Tym razem niezwykłe okazało się spotkanie z bohaterami bajek, w które wcielili się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kluczborku. Wspólnie ze swoją nauczycielką panią Anią odwiedzili oni najmłodszych naszych przedszkolaków z grupy "Biedronki" i "Motylki". Słuchanie bajki o "Bałwanku", odgadywanie zagadek, rozpoznawanie bohaterów bajek i wspólna zabawa ze starszymi kolegami i koleżankami, to tylko niektóre atrakcje tego dnia. Było niezwykle miło, tajemniczo, a zarazem bardzo słodko, bo jak się okazało nasi goście na pożegnanie obdarowali nas cukierkami.