Maj 24 2024 19:31:58
2017.09.11 - „Misie” ostrzegają - Nim na jezdnię zrobisz krok, wytęż swój sokoli wzrok!

Miesiąc wrzesień to okres niezwykłych emocji, przeżyć i oczekiwań związanych z rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego. To również czas, w którym przypominamy sobie najważniejsze zasady i reguły, którymi kierujemy się podczas podejmowania nowych wyzwań i gromadzenia nowych doświadczeń. Dbając o bezpieczeństwo przedszkolaków nasze „Misie” odwiedziła pani policjantka, która przypomniała wszystkim dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze, przechodzenia przez jezdnię, zachowania ostrożności podczas kontaktów z nieznajomymi zwierzętami oraz ludźmi.

− To była niezwykle ważna lekcja bezpieczeństwa, po której przedszkolaki są w pełni gotowe, aby stawić czoła nowym wyzwaniom!